در این مقاله داروخانه سیاهی دور چشم را بررسی می کنیم و اینکه  بسیاری از مردم فکر می کنند، علت سیاهی زیر چشم می تواند تماشای زیاد تلویزیون یا دیروقت یا چند شب نخوابیدن یا زیاد با کامپیوتر کار کردن باشد. در واقع خیلی از مردم فکر می کنند اگر زیر چشم هایش سیاه است، به دلیل طرز زندگی آن هاست.

اما باید بدانید این باور اصلا درست نیست، شما هیچ تقصیری در سیاهی زیر چشم های تان ندارید. این سیاهی به دلیل کم خوابی یا استرس یا کار زیاد به وجود نیامده است. دلیل سیاهی زیر چشم ها، در واقع به دلیل رگ های خونی بسیار ریزی است که زیر پوست ظریف این قسمت قرار دارد، اما صد البته که این عوامل سیاهی دور چشم را بیشتر می کنند.

بعضی از پزشکان هم اعتقاد دارند سیاهی دور چشم، یک صفت ارثی غالب است و به دلیل ارثی بودن این مشکل، درمانی دائم برای آن وجود ندارد. البته مصرف برخی کرم ها، برای رفع تیرگی دور چشم تا حدی مفید است، اما به طور کامل این مشکل را برطرف نمی کند و شاید فقط آن را کمرنگ می کند. توصیه می شود افراد از عینک آفتابی برای محافظت از چشم و پوست اطراف چشم و پلک ها استفاده کنند و استفاده از مرطوب کننده را هم فراموش نکنند.

زمان استفاده از کرم دور چشم

با خود فکر کنید که قرار است چه زمان هایی از کرم خود استفاده کنید، مثلا می خواهید در طول روز کرم بزنید، یا تنها شب ها از کرم دور چشم تان استفاده کنید، یا این که به دنبال کرم های مختلفی برای هر دوی این حالت ها هستید.

همچنین معرفی کامل این کرمهای دورچشم را در داروخانه آنلاین بخوانید .